P

H

basvur

İlana Başvuru

Kariyer portallerimiz üzerinden iş ilanına yapacağın başvurun beklediğimiz temel kriterler doğrultusunda değerlendirilir. (Mezuniyet, ehliyet, askerliğini tamamlamış olmak gibi ilanda duyurduğumuz kriterler).

Envanter Uygulamaları 

kariyer@abdiibrahim.com.tr adresinden e-posta yoluyla online doldurabileceğin 2 farklı testin linkleri sana ulaşır. Testlerden biri Zihinsel Muhakeme Testi, diğeri ise Kişilik Envanteridir.

Değerlendirme Merkezi 

Türkiye çapında merkezi illerde gerçekleştirilen Değerlendirme Merkezi çalışmasına bir davet alırsın. Sana en uygun olabilecek zaman dilimini kendin tercih edebilirsin. Yaklaşık yarım gün süren uygulamada grup olarak üzerinde çalışacağınız bir vaka çalışması, birebir mülakat ve sürüş testi gibi uygulamaları deneyimleyebilirsin.

 Temel Eğitim

1 hafta dijital 3 hafta konaklamalı süren bir eğitim programına dahil olursun. Bu eğitim; temel medikal bilgiler, ürün medikal bilgileri, iletişim ve satış becerileri, kurum prosedür ve politikaları konusunda bilgilendirmeyi ve geliştirmeyi hedefler. 4 hafta boyunca öğrendiğin bilgiler doğrultusunda belirli aralıklarla seviye belirleme testleri alırsın.

İşe Alım ve Oryantasyon 

Tüm süreçleri başarıyla geçen arkadaşlarımız Hayatı İyileştirenler dünyasına dahil olur. Sahada geçireceğin ilk 3 ayda hem Bölge Müdürün, hem de ekibindeki kıdemli Tıbbi Tanıtım Temsilcileri tarafından işbaşında destek alırsın.

 Zirve Yolculuğu Eğitim Programı

Sahada geçirdiğin ilk 6 ayın sonunda, Temel Eğitim’de edindiğin bilgileri saha deneyimleriyle harmanlayabileceğin bir pekiştirme eğitimine katılırsın. Bunun ardından seni kariyer adımların boyunca desteklemeye devam edecek ‘Zirve Yolculuğu’ gelişim programına dahil olursun.