basvur

Dokunduğu hayatları iyileştiren, ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, ilaç sektöründeki kariyerine başlaman için ihtiyacın olan fırsatı şimdi senin için sunuyor.

Lisans mezunu, ilgili alanda deneyimsiz adayların arandığı Tıbbi Tanıtım Temsilciliği pozisyonu sana Abdi İbrahim’de güçlü bir kariyer vaat ediyor.

Eğer sen de İyileştiren Yüzler’e katılmak istiyorsan hemen Abdi İbrahim Tıbbi Tanıtım Temsilliği İşe Alım Programı’na katıl, hayatı iyileştirmeye başla!

Hayatı iyileştirmeye kariyerinden başla!
Başvuru için son gün: 3 Eylül

HAYATI İYİLEŞTİRENLERİ TANIYIN

Biz Kimiz? 
Biz Abdi İbrahimlileriz! Biz Hayatı İyileştirenleriz…
Daha sağlıklı bir toplum ve daha yaşanır bir dünya için taşıdığımız sorumluluğun farkındayız ve hayatı iyileştirmenin, tutkulu insanlarla iyi işler üreterek mümkün olduğunu biliyoruz.

Abdi İbrahim’li olmak nasıl bir deneyim?
Geçmişten Geleceğe, Her Gün Öğrendiğim, Gurur Duyduğum, Ait Hissettiğim Bir Yolculuk!
1912’de başlayan “iyileştirme” yolculuğumuzu, uluslararası pazarlarda da hızla yükselen bir değer olarak geleceğe taşıyoruz. Öğrenen bir organizasyonda, yenilikçi yaklaşımlarla gelişiyor, geliştiriyoruz. Tarihimize, kültürümüze ve geleceğimize sahip çıkan, toplumu bilinçlendiren, hayatı ve dünyayı iyileştirme mücadelesi veren cesur ve öncü bir şirketin parçası olduğumuzu biliyoruz. Biz Abdi İbrahimlileriz.  “Gönülden bağlı”yız; yaşamı iyileştirme yolculuğunun vazgeçilmez parçasıyız.

Kimler Abdi İbrahim’de Amaç Birliği Yakalar ve Başarılı Olur?
Mesleki uzmanlığa sahip ya da uzman olmayı hedefleyen; dinamik ve takipçi bir çalışma anlayışına sahip; sürdürülebilir ve yenilikçi performans sergileyen; tutkuyla işinin liderliğini yapanlar.

ABDİ İBRAHİM’İN SUNDUĞU YAŞAM OLANAKLARI

İyi Dersler: Ebeveynler için okulun açıldığı ilk gün zor ve koşturmalı bir gündür. İlköğretim çağında çocuğu olan çalışanlarımız okulun açıldığı ilk gün çocuklarının yanında olmaları ve okulla ilgili tüm organizasyonu  yapabilmeleri için 1 gün izinlidir.

Maaşım Kesilmesin: Kimi zaman doğum, kimi zaman da sağlık problemlerimiz sebebiyle 30 günden daha fazla sürede işten uzakta kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda rapor sürenizin sonunda çalışma ücretinizi SGK’dan alabiliyorsunuz. Çalışanlarımızı nakit akışlarını yönetebilmeleri için raporlu oldukları süre boyunca ücretlerini avans olarak yatırmaya devam ediyoruz.

Önce Sen İyi Ol: Yıllık sağlık kontrollerimizi yaptırmak için işortaklarımızla işyerlerimizde periyodik tetkikler organize ederiz.  Haftanın belirli günlerinde ofislerimizde bulunan  laboratuvarlar sayesinde basit sağlık tetkiklerinizi çalışma mekanınızda yaptırabilirsiniz.

 İyiler hep kazanır: İş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalarda edindiğimiz fiyat avantajlarından çalışanlarımızın da yararlanmasını sağlarız. Özellikle akaryakıt, giyim ve yüksek lisans programlarında çok özel avantajları çalışanlarımıza sunmaktayız.

ABDİ İBRAHİM’DEKİ KURUMSAL GELİŞİM OLANAKLARI

‘Ailemizde herkes bir yetenektir’ sloganından yola çıkarak tüm Abdi İbrahim çalışanları Akademi’nin hedef kitlesindedir.

Kurumsal Akademi Programları

Farklı hedef kitlelere özel tasarlanmış, bireysel gelişim yoluyla kurumsal stratejik gelişimi hedefleyen, süreç mantığında kurgulanmış, farklı öğrenme araçlarını kapsayan gelişim programlarıdır.

E-Öğrenme Platformumuz

Abdi İbrahim Akademi web portali üzerinden 600’den fazla e-eğitimi çalışanlarımız istedikleri zaman alabilirler. Bunun yanı sıra hedef kitleye özel sunulan kurumsal e-eğitimler de site üzerinde erişilebilir durumdadır. Akademi ana sayfasından çalışanlarımız kendilerine atanan sınıf içi ve e-eğitimleri görebilir, yetkinlik bazlı katalogumuzdan arzu ettikleri e-eğitimleri seçerek izleyebilmekteler.

AİPEDİA: Kurumsal Kütüphane

Aipedia olarak adlandırdığımız Kurumsal Kütüphanemiz 500’e Yakın İngilizce Kaynağa erişim şansı tanımaktadır. Kitap özetleri, cep kitapları, öğrenme rehberleri, infografikler ile farklı eğitim araçlarını kişilerin deneyimlemesine olanak sağlamaktadır. Saha ekibimiz her ürünün Medikal eğitimine kütüphanemizden ulaşabilmektedir.

En İyi’ler Uygulamamız

Abdi İbrahim Akademi’de yetkinlik bazlı ve teknik gelişim programlarını tamamlayanlar, eğitim önerenler, kitap özetlerini okuyanlar, eğitimleri değerlendirenler bir oyunlaştırma kurgusu içerisinde çeşitli rozetler ve puanlar kazanırlar. Her ay yayınladığımız değerlendirme süreciyle her bölümün ‘En İyi’sini ödüllendiriyoruz. Gelişim yolculuğunda ilerledikçe sürpriz ve farklı hediyeler de çalışanlarımızı bekliyor.

 

Master Programları İş Ortaklıklarımız

Yüksek lisans yapmak isteyen çalışanlarımızı işbirliği yaptığımız iki üniversiteden aldığımız özel indirim oranlarıyla destekliyoruz. Bahçeşehir ve Bilgi Üniversitesi’nde tüm fakültelerin yüksek lisans programlarında % 50’ye varan oranlarda indirim avantajı sağlıyoruz.

ABDİ İBRAHİM HAKKINDA

1912’de başlayan “iyileştirme” yolculuğumuzda, çıtayı her gün biraz daha yukarıya taşımanın sorumluluğu ile hareket etmekteyiz.
Abdi İbrahim olarak; Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışıyoruz.
3500’ü aşkın çalışanıyla, 180’i aşkın marka ve yaklaşık 350 ürünle sektörün en gelişmiş portföyünün tıbbi tanıtım ve satış faaliyetlerini yürüten Abdi İbrahim, kutu satışı ve ciro bazında 2003 yılından bu yana sektör lideri konumundadır.